Herní TIP #1 - REUS

Herní TIP #1 - REUS

Majkyska Od Majkyska v 3. 2. 2020 05:45
GameTIP!


Na počátku nebylo nic, jen pustá vyprahlá planetka. Smutná a samotinká a bez užitku. Nic tu nežilo, nikdo tu nebyl. Byli sem tedy sesláni 4 velcí obři, kteří by díky tvojí pomoci měli dosáhnout prosperace a budování krásného ekosystému.

Ovládni přírodu, vytvářej nekonečné oceány, no prostě formuj svět podle svých představ!
V této hře se staneš pánem velkých a mocných titánů, jenž jsou bohy různých elementů. Každý z nich sám dokáže divy, ale když se jejich síly spojí, vznikne něco EXTRA!
Převezmi kontrolu nad těmito magickými giganty, zajisti lidstvu bezpečí a veď je k lepším zítřkům!

Obohať svou planetu rostlinami, minerály a živočichy. Na planetě je ale věc, kterou nebudeš mít pod kontrolou, a to je lidstvo. Dej jim příliš mnoho a jejich chamtivost bude narůstat. Lidem dobrota gigantů nestačí.... pokud se váhy osudu přetíží na špatnou stranu, lidé budou využívat těchto obrů a může se stát, že si je budou chtít zotročit, budou je napadat a chtít je zabít pro slávu a bohatství.

Tvým cílem je hlídat rovnováhu!

Moje hodnocení80%
Vydavatel:AbbeyGames   
Datum výdání:16.5 2013
Dostupné platformy:PC
Kde to seženu? 
Let'splayeSterakdary | TomGamer | Indian - pořad o hrách
Doporučený věk10+
DemoNe
ČeštinaNe


Mé hodnocení a zážitky?

Hru jsem sledovala již nějakou dobu a musím říci, že z obrázků mě moc nezaujala. Rozhodla jsem se ji koupit, až když byly slevy a počítala jsem s tím, že ji vrátím, musím ale říci, že tato hra patří mezi další velice povedené nezávisle vytvořené hry.
Mám ráda hry, kde si můžete zahrát na bohy a ovlivňovat tak děj v celé hře. Je tu velice krásná atmosféra a řekla bych, že je to takový mix Black and White a From Dust (hra o tom, jak se snažíte dostat lidi do bezpečí a to při vypuknutí přírodních živlů za pomocí jednoho boha, ale o tom si třeba povíme příště)

Tato hra vás prostě upoutá na pár hodin určitě, akorát mě osobně tomu chybí čeština. Možná bych si ji taky představovala spíše na android a ne na PC, jelikož opravdu zabaví jen na pár hodin a je to taková milá hra na cesty.

Pokud se nad hrou zamyslím, tak ukazuje pravou podstatu lidstva, kdy se velice křehký mír změní záhy ve válku, závist a boj o moc.

Závěrem tedy doporučuji zkusit, především pokud hledáte nějaké odreagování, no a potom mi sem do komentářů můžete napsat svůj názor a podělit se tak o herní zážitky! 


Tímto se s vámi loučím a počtete si zase za týden!  

Majkyska


Mezitím se můžeš stavit ke mě na stream, kde hrajem různé hry!


https://www.twitch.tv/tintyk

Sdílet článek:

0 Komentáře

Ke článku nejsou napsané žádné komentáře

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit