HRAJ KAYLE JAKO ALPHARI

HRAJ KAYLE JAKO ALPHARI

Plebus Od Plebus v 12. 5. 2019 11:49
LoLČerstvě přepracovaná Kayle se v posledních týdnech zvedla, s mnoha hráči, kteří ji praktikují a hrají v každém regionu. Zatímco v Evropě jsme nevideli hráče ji hrát pomalu vůbec, jako v jiných regionech. Origen toplaner a finalista LEC Barney "Alphari" Morris si udělal čas, aby nám poskytl nějaké informace o tom, jak hrát Kayle. Kayle hráli hráči po celém světě kvůli nedávnému reworku, které přineslo šampionovi nový život. Toto je hlavně kvůli její pozdní herní spolehlivosti, zatímco Kayle je pravděpodobně nejsilnější šampión ve hře hlavně od úrovně 16, kvůli její pasivní schopnosti.Silné stránky Kayle přicházejí s jejími efektivními schopnostmi postupem času. Po dosažení úrovně 16 se dostane uplně nahoru jak, 1v1, tak i v  boji dokonce proti nejsilnějším šampiónům ve hře. Kvůli jejímu neuvěřitelnému poškození spolu s její "true damage" vlnou a schopnosti Divine Judgment je neporazitelná. Také víme, že způsobí hodně zmatku v nepřátelském týmu a může je rychle zabít s její  AoE  ohnivými vlnami, které dokonce přidavají rychlost útoku. Také může učinit člena svého týmu naprosto nezranitelným až na tři vteřiny, se schopnosti Divine Judgment nebo Božským soudem v českém překladu. To znamená, že může nechat své týmy zapojit se do divoké zadní linie nebo zachránit jednoho z jejích spojenců, kteří se ocitnou mimo pozice.


,,Má šíleně velký carry potenciál v celé hře a myslím, že to je jeden z mnoha nejlepších šampiónů ve hře, ale taky má slabou early game, skutečně v tu dobu nemůže pushovat , ale nemá problém jít v klidu 1v1 či 2v2 . Takže hlavně zaleží na farmení minionů, abychom dostali rychleji všechny potřebné itemy." - řekl Alphari.

,,Zkus procnout Kleptomancy s E schopností tak často, jak můžeš počas laning fáze. Dostaneš více goldů, které ti pak pomůžou dostat rychleji power spike."  řekl Alphari.


POSTUP DOVEDNOSTI (Q> E> W)

,,Pokud máte těžkou poke linku, tak neváhejte dát pár bodů do W schopnosti, kvůli lepšímu sustainu." - řekl Alphari.


Začněte s Corrupting Potion pro lepší lane sustain. V early game to sice nebude nic extra, ale tvůj hlavní cíl je přežít, co nejdýl bez úmrtí. Budeš potřebovat hodně many k farmení.

“BOTRK s GUINSOO’S RAGEBLADE je nejlepší výbava, kterou ti mohu doporučit, dostaneš super power spike, s kterým vyhraješ 1v1." - řekl Alphari.

Image by FlamingText.com

V týmovém souboji chcete zasáhnout cíle, které jsou vám nejblíže. Toto je nazýváno jako front-back. Chovejte se, jako byste hráli na střelce a zaměřili se na umístění front-line, aniž byste byli zabiti. Udělíte dost škod na úrovni 11 a nepřítel to bude muset respektovat. Pokud se dostanou přes sebevědomí, můžete je snadno zabít a dotáhnout svůj tým vítězstvími v boji. Použijte Divine Judgment, buď na svého šampiona nebo na kohokoliv, kdo se od nepřítele soustředí nejvíce, jak bylo uvedeno výše.

,,Jste v podstatě něco jako AD CARRY, ale s mnohem větším poškozením." - zasmál se a řekl Alphari.Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt origen alphari
TOPLANER
ORIGEN LEC TEAM
ALPHARI NICKNAME
KAYLE MAIN
PROBUILDS

Sdílet článek:

0 Komentáře

Ke článku nejsou napsané žádné komentáře

Napsat komentář

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit