• Home
  • Podmínky organizace Online VIsion Gaming

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“).

Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Projekt Online Vision Gaming., provozovatel internetového portálu www.onlinevision.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.

Potvrzením při registraci souhlasíte s(e):

  • Zpracováním vyplněných údajů ve prospěch projektu Online Vision Gaming (nebudou zpřístupněny veřejnosti).
  • Poskytnutím vyplněných údajů třetím stranám, jež jsou partnery Vámi přihlášeného turnaje. V případě turnajů ve hře Hearthstone souhlasím s poskytnutím emailové adresy projektu Hearthstone Plzeň.
  • Zasíláním novinek a jiných aktualizací ze stránky www.onlinevision.cz a www.hearthstoneplzen.wix.com/hspl.

Vámi vyplněné údaje slouží pouze k vlastnictví profilu na našem portálu, možnost přihlásit se do turnajů, psát komentáře a podílet se na komunitním obsahu. Kromě partnerům turnaje, na který jste se přihlásili, informace nesdílíme se třetími stranami.

V případě výhry v nějaké z našich soutěží od Vás dále budeme potřebovat jméno, příjmení, ulici, ČP, město, PSČ a telefonní číslo, abychom Vám řádně mohli doručit výhru. Tyto údaje po Vás bude chtít admin soutěže a dále je bude sdílet pouze s přepravcem.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Účet se všemi daty můžete kompletně odstranit napsáním emailu správci portálu.

Vaše údaje potřebné pro předání výhry shromažďujeme pouze do doby realizace předávky. Poté je již dále neuchováváme.

Práva uživatelů

Uživatelů našeho portálu, respektive registrovaní uživatelé skrze své profily mají právo se libovolně a kdykoliv ke svému profilu přihlásit a měnit v něm veškeré zadané údaje (ve smyslu úpravy, opravy i vymazání kromě povinných položek). Vzhledem k tomu, že údaje žádným způsobem nezpracováváme, neexistuje možnost omezení zpracování. V případě, že by si jakýkoliv uživatel nevěděl rady, jak svůj účet upravit či smazat, je možnost nás kontaktovat skrze kontaktní formulář, kde mu pomůže náš pracovník. Dále mají uživatelé právo vznést námitku u dozorového úřadu (Úřadu pro ochranu osobních údajů).

Sdílet článek: